Окупанти заблокували виїзд із Козачих Лагерів на Херсонщині, а у Голій Пристані облаштовують на дахах позиції

Російські окупанти заблокували виїзд із селища Козачі Лагері у Херсонській області Херсонщині, а у Голій Пристані виганяють власників двоповерхівок і облаштовують на дахах вогневі позиції. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 7 червня.

"У місті Гола Пристань окупанти виганяють власників двоповерхових будинків із помешкань та самі розташовуються в них, – сказано в повідомленні. – На дахах цих будівель загарбники облаштовують вогневі позиції".

Зазначається, що РФ не переймається проблемами місцевого населення на захоплених територіях, здатна на будь-які злочини та масштабні руйнування. Так, після підриву російськими терористами греблі Каховської ГЕС, мешканці селища Козачі Лагері, які опинились у зоні підтоплення, не дочекались допомоги від окупаційної так званої влади та намагались самостійно виїхати з частково підтопленого населеного пункту. Проте російські військовослужбовці, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, заблокували всі можливі шляхи залишення міста та заборонили евакуацію.

Раніше повідомлялось, що в МОЗ не виключають спалаху холери внаслідок руйнування дамби в Новій Каховці.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті