Російські війська просунулися під Авдіївкою – ISW

Російські окупанти на початку грудня незначно просувалися під Авдіївкою. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"Російські війська 7 грудня вели наступальні дії під Авдіївкою і нещодавно незначно просунулися. Геолокаційні кадри, опубліковані 5 і 6 грудня, показують, що російські війська незначно просувалися на схід від Степового (3 км на північний захід від Авдіївки) і на південний схід від Авдіївки", - йдеться у повідомленні.

Російські міліблогери також стверджували 6 і 7 грудня, що російські війська просунулися поблизу Степового, на схід від Авдіївки, і в промисловій зоні на південний схід від Авдіївки.

Разом з тим у Генштабі України повідомили, що українські сили відбили російські атаки на схід від Новобахмутівки (9 км на північний захід від Авдіївки) та поблизу Степового, Авдіївки, Північного (5 км на захід від Авдіївки), Тоненького (5 км на захід від Авдіївки) і Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки).

"Російські мілблогери стверджували, що російські сили також атакували поблизу Новокалинового (8 км на північ від Авдіївки) та Авдіївського коксохімічного заводу", - зазначають аналітики.

Як повідомлялося раніше, дружини російських військових скаржаться путіну, що їхніх чоловіків "навмисно винищують" під Авдіївкою.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті