Роботи над проєктом "Тризуб Батьківщини" планують завершити до Дня Державного прапора України

Роботи над проєктом «Тризуб Батьківщини» виконуються за графіком, їх планують завершити до Дня Державного прапора України. Про це повідомляє пресслужба МКІП.

Зазначається, що роботи на монументі у межах проєкту «Тризуб Батьківщини» виконуються згідно з графіком. Будівельники вже зашили площину щита металом, і наразі тривають роботи зі зварювання пластин щита та Тризуба. Проєкт планують завершити до Дня Державного прапора України 23 серпня.

Як повідомлялося, з щита монумента «Батьківщина-мати» 1 серпня зняли радянський герб, а 6 серпня замість нього встановили український Тризуб. Водночас монумент планують перейменувати на «Україна-мати».

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті