У Москві заарештували 18-річну студентку за кулон у вигляді тризуба

У Москві заарештували 18-річну студентку за кулон у вигляді тризуба. Про це повідомляє Телеграм-канал «Радио Свобода» з посиланням на «Медиазону».

"Нагатинський районний суд Москви заарештував на сім діб 18-річну студентку першого курсу “Інституту ділової кар'єри” Вікторію Мумріну через кулон із тризубом. Дівчину визнали винною за протоколом про демонстрацію екстремістської символіки. Мумріну затримали 4 червня, у день народження політика Олексія Навального, коли вона разом із матір'ю виходила з Борисівського кладовища", - ідеться в повідомленні.

У поліцейському протоколі стверджувалося, що на шиї у Мумріної був ланцюжок із кулоном, "на якому був символ української організації "Тризуб ім. Степана Бандери". Така символіка з 2014 року заборонена в РФ.

У суді Мумріна визнала провину і заявила, що не знала, що тризуб на кулоні є екстремістською символікою. Суд зобов'язав студентку знищити кулон. Чи виконала студентка рішення суду, не повідомляють.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті