"Рівень ракетної небезпеки - дуже високий". РФ вивела в Чорне море ще один човен з "Калібрами"

Росія ввечері 17 січня вивела у Чорне море ще один надводний ракетоносій. Про це повідомляють Сили оборони півдня України.

"В Чорному морі поступово вщухає шторм. Вороже корабельне угруповання поповнилося ще одним надводним ракетоносієм - до фрегата "адмірал макаров" додався малий ракетний корабель проєкту "Буян-М". Загальний залп "Калібрів" - до 16 ракет.  Рівень ракетної небезпеки - дуже високий!", - зазначають Сили оборони півдня України.

Українців закликають не ігнорувати сигнали повітряних тривог.

Як повідомлялося, унаслідок обстрілу рашистів ввечері, 17 січня, у Херсоні загинули двоє чоловіків.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті