Росія атакує Україну ракетами та "шахедами": є влучання та аварійні відключення електроенергії

Вибухи пролунали у Харкові, Полтаві, Запоріжжі, Хмельницькій та Київській областях зранку 1 лютого. Росіяни атакують Україну ракетами та безпілотниками. Про це повідомляють Повітряні Сили, моніторингові канали та ОВА.

"Ворог вдарив по Полтаві. Є влучання в жилий будинок. Зараз на місці працюють рятувальники, екстрені служби. Інформація уточнюється", - повідомила Полтавська ОВА.

Міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив, що попередньо удар по місту було скоєно БПЛА типу "Шахед".

"Внаслідок атаки на Харків одна людина загинула, а четверо поранені", - написав він у Телеграм.

У Запоріжжі в проміжку часу з 00:50 до 01:40 армія РФ нанесла 16 ударів БпЛА. У різних районах міста сталися пожежі.

Крім того, моніторингові паблики повідомили, що був пуск ракет із стратегічних бомбардувальників РФ.

Станом на 8-30 по всій території України оголошено повітряну тривогу.

У зв'язку з російською атакою 1 лютого в Харківській, Сумській, Полтавській, Донецькій, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській областях застосовуються аварійні відключення електроенергії.

Як повідомлялося раніше, ворог ударив по багатоповерхівці в Полтаві.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій увесь зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті