Ріші Сунак обіцяє додаткову військову допомогу Україні

Прем'єр-міністр Великобританії Ріші Сунак заявив, що його країна виділить додаткову військову допомогу Україні. Про це повідомляється на офіційному сайті британського уряду.

Відповідну обіцянку очільник британського уряду озвучив у телефонній розмові із Володимиром Зеленським ввечері у четвер.

"Прем'єр-міністр розповів про свої бесіди з колегами з Франції, США та Австралії, які відбулися останніми днями, і заявив, що Великобританія продовжує тісно співпрацювати із союзниками для забезпечення України необхідним оборонним обладнанням. Він додав, що Україні життєво важливо мати можливості для якнайшвидшої зміни розкладу сил на полі бою, та поінформував про надання подальшої військової допомоги Великобританії", - йдеться на офіційному сайту британського уряду.

Як повідомлялося раніше, Макрон та Сунак назвали посилення військової допомоги Україні "життєво важливим завданням". 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті