Рашисти скинули вибухівку з безпілотника прямо у двір мешканця Сумщини

Російські окупанти 7 січня за допомогою безпілотника скинули вибухівку просто у двір мешканця Сумської області. Про це у Telegram повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Як повідомляється, ворог скинув 2 вибухівки з безпілотника у двір мешканця Великописарівської громади. За словами Живицького, чоловік дивом не постраждав.

Також росіяни протягом дня тричі відкривали вогонь із кулеметів по Шалигінській громаді. Живицький зазначив, що ворог повторно відкривав вогонь з кулемета по громаді після 20 години, всього було випущено 33 кулеметні черги.

"Обійшлося без жертв та руйнувань", - заявив голова Сумської ОВА.

Нагадаємо, 2 січня окупанти завдали 70 ударів по прикордонних районах Сумщини.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті