Рашисти посилили репресії проти кримських татар під приводом "боротьби з диверсантами"

На території окупованого Криму росіяни посилили репресії щодо кримських татар під прикриттям "боротьби з диверсантами". Про це 25 березня в Telegram повідомив речник Оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

"Окупанти активізували в тимчасово захопленому Криму "контрдиверсійний режим" і тиснуть на кримських татар. Головний акцент зроблено на переслідуванні та посиленні репресій проти корінного народу півострова", - написав Назаров.

Рашисти наростили кількість співробітників спецслужб, у завдання яких входить стеження за кримськотатарським населенням. Зокрема, активно прослуховуються мобільні пристрої.

Крім цього фіксується збільшення затримань і видачі повісток кримським татарам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти в Сімферополі посилили прослуховування.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті