Рашисти поставили під загрозу пам’ятки культури на окупованих територіях, доручивши їх реставрувати аби кому

Росіяни поставили під загрозу пам’ятки культури на окупованих територіях України. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 28 вересня.

"Росіяни дозволили "ремонт та реставрацію" культурних та історичних об’єктів на тимчасово окупованих територіях фірмам без відповідних ліцензій. Тобто, тепер окупаційні адміністрації можуть укладати договори на ремонт захоплених пам’яток новоствореним підрядникам, які не мають дозволів", - сказано в повідомленні. 

Відповідний наказ видало міністерство "культури" країни-терориста. 

"Схоже, що в кремлі усвідомили недовговічність свого панування на тимчасово окупованих територіях, адже наказ фактично дозволяє фірмам-прокладкам з орбіти "губернаторів" заробляти гроші на "ремонті", поки є час", - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що в той же час у самій РФ заборонено реставрувати пам'ятки культури та історичні об'єкти без відповідних ліцензій.

Раніше повідомлялось, що ЮНЕСКО верифікувала 290 пошкоджень різних культурних обʼєктів в Україні.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті