Рашисти хочуть паспортизувати дітей за гроші - мер Мелітополя

Окупанти намагаються залучити дітей з окупованих територій до закладів "освіти" та паспортизувати їх, заплативши батькам. Про це повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 28 листопада.

"Батькам збираються платити по 15 тисяч щороку за двох умов: дитина має бути громадянином рф та ходити в окупаційну школу", - зазначив Федоров.

Таким чином, зазначив Федоров, хочуть і паспортизувати юних мешканців, і промити їм мізки.

"Загарбники не розуміють, що всі їхні зусилля марні. Південь - це Україна", - наголосив мер Мелітополя.

Як повідомлялось раніше, на окуповану Луганщину завезли нових вчителів російської мови з Тюменської області, в тому числі "найкращих".

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті