На окуповану Луганщину завезли нових вчителів російської мови з Тюменської області, в тому числі "найкращих"

На окуповану територію Луганської області, зокрема, у Сорокине (до перейменування - Краснодон) продовжують прибувати російські вчителі російської мови для промивки мізків українським дітям - через "дефіцит кадрів". Про це повідомив "Центр національного спротиву" (ЦНС) 24 листопада, а також окупаційні ЗМІ.

"Нову партію гастролерів з Тюмені окупанти завезли до шкіл Сорокине (Луганська область). Йдеться саме про вчителів російської мови та літератури, які прибули в регіон задля русифікації", - пише ЦНС.

Підкреслюється, що на окупованій території росіяни мають дефіцит "педагогів" саме з російської мови та історії, адже саме ці предмети є найважливішими в політиці зміни самоідентифікації українських дітей. Тому ворог змушений ввозити відповідних спеціалістів з РФ у школи, які виконують роль пропагандистських осередків.

Тим часом окупаційні джерела пишуть, що в Сорокине приїхала навіть "переможець муніципального етапу конкурсу "Учитель року" з Тюменської області Ірина Немчинова, яка тепер викладає російську мову українським дітям. 

Раніше повідомлялось, що в окупований Первомайськ на Луганщині приїхали із російської Калуги вчити вчителів-колаборантів "патріотичному вихованню" дітей.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті