Рашисти готують нову хвилю кібератак на Україну

Російські хакери готують нову хвилю кібератак проти України та західних партнерів. Про це 15 березня повідомляє Reuters із посиланням на звіт Microsoft.

"У країнах Америки та Європи, особливо у сусідніх з Україною, російські суб'єкти загроз намагаються отримати доступ до урядових та комерційних організацій, які беруть участь у підтримці України", - йдеться у звіті.

Також у звіті наголошується, що з січня 2023 року російські кібергрупи коригують свою діяльність з метою посилення руйнівного впливу та збору розвідувальної інформації про цивільні та військові об'єкти України та її партнерів. Одна з груп, за словами авторів звіту, "схоже, готується до нової деструктивної кампанії".

Особливу активність виявляє російська команда хакерів Sandworm. У Microsoft зазначили, що ця команда має "додаткові можливості програм-вимагачів". Надалі такі програми планується використовувати для руйнівних атак на організації за межами України, які займаються постачанням.

Microsoft також повідомляє, що виявила щонайменше дев'ять різних "чистильників" та два типи програм-здирників, які використовувалися проти понад 100 українських організацій, починаючи з січня 2022 року. Зросла й кількість прихованих російських кібероперацій, спрямованих на компрометацію українських організацій на Заході.

Нагадаємо, повідомлялося, що близько місяця тому російські хакери атакували сайти НАТО.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті