Рашистський снайпер у Новоселівському на Луганщині вбив літню жінку, яка йшла по воду – Гайдай

У селі Новоселівське Сватівського району Луганської області рашистський снайпер застрелив літню жінку. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у відеозверненні, опублікованому в його Телеграм-каналі 9 січня.

"В Новоселівському росіяни кожний будинок розстріляли артилерією. Кожний, – сказав Гайдай. – Просто вулицю брали й до кінця розстрілювали. Людей нема… Залишалась бабуся, хоч їй і пропонували виїхати. Вона увечері пішла по воду. І російській снайпер її вбив".

Гайдай підкреслив, що, можливо, снайпер не розпізнав, хто це йде – просто побачив фігуру в тепловізорі.

Раніше повідомлялось, що на окупованих територіях рашисти розстрілюють людей просто на вулицях, є свідчення місцевих мешканців.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті