Рашистам потрібно близько 4 тижнів для початку наступу на Луганщині, збільшилась кількість обстрілів та атак – Гайдай

Окупанти можуть розпочати наступ на Луганщині приблизно за 4 тижні, вони збільшили кількість обстрілів та атак на Сватівсько-Кремінському напрямку. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі марафону "Єдині новини" 2 лютого.

"Вони намагаються спробувати знайти якісь слабкі місця в нашій обороні. Збільшилась кількість обстрілів, збільшилась кількість атак, – сказав Гайдай. – Потрібно два-три тижні, щоб вони (свіжомобілізовані росіяни. – "ОстроВ") закінчили навчання, і пару тижнів, щоб їх логістично перекинули на Луганщину".

Гайдай підкреслив, що рашисти вже збільшили кількість обстрілів та атак на Сватівсько-Кремінському напрямку.

При цьому він зазначив, що ситуація залишається контрольованою, вона не переходить в стадію критичної.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині окупанти роблять ставку на свіжомобілізованих, які завершують двомісячну підготовку, і ці військові вже не є так званим гарматним м'ясом.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті