"Радянський спадок". Резніков анонсував зміни в системі мобілізації та роботі військкоматів

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (військккоматіи) мають перетворитися на сучасні ЦНАПи. Про це сказав  міністр оборони України Олексій Резніков під час телемарафону.

"Ми сьогодні серйозно працюємо над трансформацією. Наша система мобілізації, система резерву, центри комплектації – колишні військкомати – це все радянський спадок. Нам його треба принципово змінювати, робити інший підхід. Максимальна цифровізація", – сказав він.

За його словами, військкомати мають стати Центрами надання адміністративних послуг.

Крім того, Резніков виступив за скасування призову та перехід на контрактну армію.

"Нам потрібно змінювати підхід, потрібно скасовувати призов, робити професійну армію, але робити зрозумілий пошаровий реєстр резерву на випадок повномасштабної війни, на випадок вторгнення. Це означає, що головним нашим капіталом є люди і з ними треба працювати", - зазначив міністр.

Як повідомлялося раніше, у Міноборони вирішили перевірити українських воєнкомів на доброчесність.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті