Радник Залужного допускає переговори з РФ вже після деокупації Запорізької та Херсонської областей

Переговори Києва та Москви можливі як мінімум після деокупації Запорізької та Херсонської областей. Про це сказав радник головнокомандувача ЗСУ  генерал Віктор Назаров в інтерв'ю виданню Spiegel, - пише ZN.UA.

Він зауважив, що Україна більше не буде втрачати свої території, а лише рухатиметься вперед.

Віктор Назаров також підтвердив, що наступ російських окупантів вже триває з середини січня, проте у противника обмежені можливості Як наслідок, росіяни можуть атакувати лише на вузькій ділянці фронту - в Бахмуті. Але й там в окупантів немає навіть тактичного успіху.

При цьому Назаров зауважив, що переговори Києва та Москви - можливі як мінімум після деокупації Запорізької та Херсонської областей.

"Це регіони, які мають вихід до Азовського моря і межують з Кримом. Росія втратить сухопутний коридор. Сам Крим теж опиниться під загрозою. Важливим є і північ Луганської області. Контрнаступ там ускладнить контроль над окупованими територіями Донбасу. Війна переміститься до кордонів РФ. Росіяни намагаються не допустити цього всіма силами", — зазначив генерал.

Як повідомлялося раніше, за словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, росію реально перемогти на полі бою, і Україна це зробить.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті