Радник Залужного допускає переговори з РФ вже після деокупації Запорізької та Херсонської областей

Переговори Києва та Москви можливі як мінімум після деокупації Запорізької та Херсонської областей. Про це сказав радник головнокомандувача ЗСУ  генерал Віктор Назаров в інтерв'ю виданню Spiegel, - пише ZN.UA.

Він зауважив, що Україна більше не буде втрачати свої території, а лише рухатиметься вперед.

Віктор Назаров також підтвердив, що наступ російських окупантів вже триває з середини січня, проте у противника обмежені можливості Як наслідок, росіяни можуть атакувати лише на вузькій ділянці фронту - в Бахмуті. Але й там в окупантів немає навіть тактичного успіху.

При цьому Назаров зауважив, що переговори Києва та Москви - можливі як мінімум після деокупації Запорізької та Херсонської областей.

"Це регіони, які мають вихід до Азовського моря і межують з Кримом. Росія втратить сухопутний коридор. Сам Крим теж опиниться під загрозою. Важливим є і північ Луганської області. Контрнаступ там ускладнить контроль над окупованими територіями Донбасу. Війна переміститься до кордонів РФ. Росіяни намагаються не допустити цього всіма силами", — зазначив генерал.

Як повідомлялося раніше, за словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, росію реально перемогти на полі бою, і Україна це зробить.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті