"Наша нація зробить це". Росію реально перемогти на полі бою - Єрмак

Росію реально перемогти на полі бою, і Україна це зробить. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram 3 березня.

"Перемогти ворога на полі бою - реально, і наша нація зробить це. Задушити росіян санкціями, примусити відповідати за злочини - це також буде", - написав він.

Крім того, за його словами, вступ в НАТО залишається метою для нашої країни, щоб після перемоги "зафіксувати безпеку для України".

Як повідомлялося раніше, міжнародна група з протидії відмивання грошей виключила росію зі свого складу.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті