Міжнародна група з протидії відмивання грошей виключила росію зі свого складу - Єрмак

Росію виключено зі складу країн-учасниць міжнародної групи з протидії відмивання грошей (FATF). Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму телеграм-каналі 24 лютого.

"Маємо значну перемогу. FATF безстроково призупинила членство рф. Болотяні втратили всі права члена FATF.  Санкційна група Макфола-Єрмака боролась за це рішення. Ми дотиснемо російське болото всюди, де є його бруд", - написав Андрій Єрмак.

Як повідомлялося раніше, спроби росії обійти санкції припинятиме коаліція з 30 країн.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті