Радник Залужного допускає переговори з РФ вже після деокупації Запорізької та Херсонської областей

Переговори Києва та Москви можливі як мінімум після деокупації Запорізької та Херсонської областей. Про це сказав радник головнокомандувача ЗСУ  генерал Віктор Назаров в інтерв'ю виданню Spiegel, - пише ZN.UA.

Він зауважив, що Україна більше не буде втрачати свої території, а лише рухатиметься вперед.

Віктор Назаров також підтвердив, що наступ російських окупантів вже триває з середини січня, проте у противника обмежені можливості Як наслідок, росіяни можуть атакувати лише на вузькій ділянці фронту - в Бахмуті. Але й там в окупантів немає навіть тактичного успіху.

При цьому Назаров зауважив, що переговори Києва та Москви - можливі як мінімум після деокупації Запорізької та Херсонської областей.

"Це регіони, які мають вихід до Азовського моря і межують з Кримом. Росія втратить сухопутний коридор. Сам Крим теж опиниться під загрозою. Важливим є і північ Луганської області. Контрнаступ там ускладнить контроль над окупованими територіями Донбасу. Війна переміститься до кордонів РФ. Росіяни намагаються не допустити цього всіма силами", — зазначив генерал.

Як повідомлялося раніше, за словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, росію реально перемогти на полі бою, і Україна це зробить.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті