Пєсков заявив, що жодних масових заворушень у Башкортостані не було

Спікер Кремля заявив, що акції в Башкирії не можна назвати масовими. Про це він сказав сьогодні, 19 січня, під час брифінгу, - пишуть росЗМІ.

"Я не погодився б із формулюванням "масові заворушення і масові протести". Там немає масових заворушень і масових протестів, - сказав Пєсков. - Там є окремі прояви". Вони "належать до компетенції місцевої влади та органів правопорядку", додавав речник Кремля.

Коментуючи той факт, що кримінальну справу було порушено саме за ст. 212 КК РФ (масові заворушення), Пєсков пояснив: "Я в цьому разі використовував не юридичний термін, а термін, який визначає кількість людей, які беруть участь. Бо запитання було саме так сформульовано. У неюридичному плані я не погоджуся, що це були якісь масові акції".

Нагадаємо, що 17 січня Баймакський районний суд Башкирії засудив екоактивіста Фаїля Алчінова, внесеного до переліку терористів та екстремістів, до чотирьох років колонії за розпалювання ненависті за національною ознакою. Того ж дня біля будівлі суду сталися заворушення, постраждали кілька людей. Шестеро учасників акції дістали адміністративні арешти на строк до 13 діб.

Як повідомлялося, у мережі був поширений ролик із жителькою Башкортастану, яка закликала учасників війни РФ проти України з регіону залишати позиції і повертатися на батьківщину.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті