Протести в Башкортостані: учасників війни в Україні з регіону закликають залишати позиції і повертатися на батьківщину

У мережі поширюється ролик із жителькою Башкортастану, яка закликала учасників війни РФ проти України з регіону залишати позиції і повертатися на батьківщину.

"Я закликаю всіх бійців Башкирії покинути територію України і повернутися для захисту своєї землі і свого народу. Поки ви воюєте за амбіції однієї людини, ваш народ б'ють кийками омон і Росгвардія", - заявила невідома жінка на відео.

Також у Мережі є й інші ролики, в яких державу росія називають терористом. З місць повідомляють, що сутички протестувальників із поліцією в Баймаку не припиняються. Тисячі людей продовжують вимагати звільнення Фаїля Алсинова і затриманих активістів.

Як повідомлялося, у башкирському місті Баймак після ухвалення вироку активісту Фаїлю Алсинову почалися масові протести.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті