Пєсков заявив, що жодних масових заворушень у Башкортостані не було

Спікер Кремля заявив, що акції в Башкирії не можна назвати масовими. Про це він сказав сьогодні, 19 січня, під час брифінгу, - пишуть росЗМІ.

"Я не погодився б із формулюванням "масові заворушення і масові протести". Там немає масових заворушень і масових протестів, - сказав Пєсков. - Там є окремі прояви". Вони "належать до компетенції місцевої влади та органів правопорядку", додавав речник Кремля.

Коментуючи той факт, що кримінальну справу було порушено саме за ст. 212 КК РФ (масові заворушення), Пєсков пояснив: "Я в цьому разі використовував не юридичний термін, а термін, який визначає кількість людей, які беруть участь. Бо запитання було саме так сформульовано. У неюридичному плані я не погоджуся, що це були якісь масові акції".

Нагадаємо, що 17 січня Баймакський районний суд Башкирії засудив екоактивіста Фаїля Алчінова, внесеного до переліку терористів та екстремістів, до чотирьох років колонії за розпалювання ненависті за національною ознакою. Того ж дня біля будівлі суду сталися заворушення, постраждали кілька людей. Шестеро учасників акції дістали адміністративні арешти на строк до 13 діб.

Як повідомлялося, у мережі був поширений ролик із жителькою Башкортастану, яка закликала учасників війни РФ проти України з регіону залишати позиції і повертатися на батьківщину.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті