П'яні окупанти у Маріуполі навмисне вбили гранатою мирного жителя – Андрющенко

Російські військові навмисне вбили мирного жителя гранатою в тимчасово окупованому Маріуполі. Про це 24 липня повідомляє радник міського голови Петро Андрющенко.

"Причина - вибух гранати у приватному подвір'ї. Декілька п'яних військових окупантів голосно гуляли. Місцевий житель зробив зауваження. У відповідь окупанти кинули гранату у його двір", - пише радник мера.

За словами Андрющенка, вибух пролунав близько 20:15 у місті. Також, за інформацією радника міського голови, внаслідок вибуху поранення отримали й інші цивільні.

Сам Андрющенко говорить про двох постраждалих. Причому один із них зараз у тяжкому стані.

Раніше повідомлялося, що рашисти заборонили в'їзд та виїзд із Маріуполя на всі вихідні.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті