ППО збили ракету над одним із районів Київщини - Нацполіція

На Київщині Сили ППО збили російську ракету. Про це повідомив голова Нацполіції у Київській області Андрій Небітов 5 грудня.

"Ворожу ракету збили над одним із районів Київщини. Дякую силам ППО за ефективну роботу. Прошу всіх залишатися в укриттях. Ракетна загроза триває", - пише Небітов, додавши фото.

Також голова Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив, що в області працює ППО.

"Київщина! В області працює ППО. Залишайтесь у укриттях та безпечних місцях. Підвищена небезпека – рух ракет у бік області. Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел. Нічого не фотографуємо і не викладаємо в мережі!", - закликав Кулеба.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті