ППО збили ракету над одним із районів Київщини - Нацполіція

На Київщині Сили ППО збили російську ракету. Про це повідомив голова Нацполіції у Київській області Андрій Небітов 5 грудня.

"Ворожу ракету збили над одним із районів Київщини. Дякую силам ППО за ефективну роботу. Прошу всіх залишатися в укриттях. Ракетна загроза триває", - пише Небітов, додавши фото.

Також голова Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив, що в області працює ППО.

"Київщина! В області працює ППО. Залишайтесь у укриттях та безпечних місцях. Підвищена небезпека – рух ракет у бік області. Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел. Нічого не фотографуємо і не викладаємо в мережі!", - закликав Кулеба.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті