Путіна притягнуть до відповідальності за військові злочини – заява країн G7

Воєнні злочини не можуть залишатися безкарними, російського диктатора Володимира Путіна буде притягнуто до відповідальності. Про це йдеться у заяві країн Великої сімки за підсумками віртуальної зустрічі міністрів закордонних справ, повідомляє ЛІГА.

Члени G7 підкреслили, що воєнні злочини та інші злочини, скоєні російськими збройними силами, зокрема пов'язані з убивствами мирних жителів, тортурами, повідомленнями про страти, сексуальне насильство та депортацію, у тому числі дітей, до Росії, не можуть залишатися безкарними.

Країни Великої сімки притягнуть президента Путіна та винних до відповідальності відповідно до міжнародного права.

Члени G7 наголосили на активізації зусиль з надання допомоги українському народу цієї зими.

Країни G7 зобов'язалися активізувати та тісно координувати зусилля щодо задоволення невідкладних потреб України у військовій та оборонній техніці, особливо у протиповітряній обороні.

Члени G7 також підтвердили свою повну рішучість продовжувати координувати фінансову, матеріальну, гуманітарну, оборонну, політичну, технічну та правову допомогу для підтримки захисту України її суверенітету та територіальної цілісності.

Країни G7 будуть підтримувати та посилювати економічний тиск на Росію та тих, хто ухиляється та підриває обмежувальні заходи.

"Росія може припинити цю війну негайно, припинивши напади на Україну, повністю і беззастережно вивівши свої сили та техніку з усієї території України, в межах її міжнародно визнаних кордонів. Члени G7 знову закликали Росію зробити це негайно", – йдеться у спільній заяві.

Нагадаємо, Путін продовжує знімати із себе відповідальність за ведення тривалої війни в Україні.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті