Путіна притягнуть до відповідальності за військові злочини – заява країн G7

Воєнні злочини не можуть залишатися безкарними, російського диктатора Володимира Путіна буде притягнуто до відповідальності. Про це йдеться у заяві країн Великої сімки за підсумками віртуальної зустрічі міністрів закордонних справ, повідомляє ЛІГА.

Члени G7 підкреслили, що воєнні злочини та інші злочини, скоєні російськими збройними силами, зокрема пов'язані з убивствами мирних жителів, тортурами, повідомленнями про страти, сексуальне насильство та депортацію, у тому числі дітей, до Росії, не можуть залишатися безкарними.

Країни Великої сімки притягнуть президента Путіна та винних до відповідальності відповідно до міжнародного права.

Члени G7 наголосили на активізації зусиль з надання допомоги українському народу цієї зими.

Країни G7 зобов'язалися активізувати та тісно координувати зусилля щодо задоволення невідкладних потреб України у військовій та оборонній техніці, особливо у протиповітряній обороні.

Члени G7 також підтвердили свою повну рішучість продовжувати координувати фінансову, матеріальну, гуманітарну, оборонну, політичну, технічну та правову допомогу для підтримки захисту України її суверенітету та територіальної цілісності.

Країни G7 будуть підтримувати та посилювати економічний тиск на Росію та тих, хто ухиляється та підриває обмежувальні заходи.

"Росія може припинити цю війну негайно, припинивши напади на Україну, повністю і беззастережно вивівши свої сили та техніку з усієї території України, в межах її міжнародно визнаних кордонів. Члени G7 знову закликали Росію зробити це негайно", – йдеться у спільній заяві.

Нагадаємо, Путін продовжує знімати із себе відповідальність за ведення тривалої війни в Україні.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті