Путін не жартує, коли говорить про потенційне використання ядерної зброї – Байден

Володимир путін не жартує, коли говорить про потенційне використання ядерної зброї або біологічної та хімічної зброї. Про це повідомив президент США Джо Байден, - пише Bloomberg.

"Він (путін, - ред.) не жартує, коли говорить про потенційне використання тактичної ядерної зброї або біологічної та хімічної зброї, тому що його армія, можна сказати, значно неефективна. Я не думаю, що існує така річ, як здатність легко використовувати тактичну ядерну зброю і не закінчитися Армагеддоном", - заявив він.

Як повідомлялося раніше, офіційний представник Білого дому Карін Жан-П'єр заявила, що у Вашингтоні поки що не бачать ознак підготовки росією ядерного удару.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті