Путін готує населення до затяжної загарбницької війни в Україні - ISW

Президент РФ путін готує населення до затяжної, виснажливої війни з Україною, яка, як і раніше, спрямована на завоювання додаткових територій. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики нагадали, що під час зустрічі з Радою при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства та прав людини (РПЛ) путін зазначив, що війна в Україні може бути "тривалим процесом", а захоплення нової території – суттєвим результатом для росії.

Експерти зазначають, що путін порівняв себе з Петром Великим, наголосивши, що росія тепер контролює Азовське море, за яке воював цар.

"Це звернення до російської імперської історії явно зображує нинішні путінські цілі в Україні як відверто імперіалістичні і все ж таки максималістські", - пишуть аналітики.

При цьому російський інформаційний простір позитивно відреагував на заяву путіна та висунув додаткові умови для затягування війни.

Один військкор, порівнявши Україну з Сирією, зазначив, що російські війська здобули значні перемоги на полі бою лише через роки після початку операції.

Кремль формував інформаційні умови для затягування війни в Україні з літа після того, як російські сили не змогли забезпечити та утримати свої основні цілі.

"Ця інформаційна обумовленість принципово несумісна з будь-якими дискусіями про припинення вогню або переговори. Путін, схоже, не бажає ризикувати втратою внутрішнього імпульсу, навіть ненадовго зупинивши свої наступальні операції, не кажучи вже про те, щоб перестати переслідувати свої цілі, не досягаючи їх у повному обсязі", - вважають експерти.

Нагадаємо, за інформацією Інституту вивчення війни, армія РФ модифікувала іранські дрони для зими.

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті