Путін знову збрехав, що це Київ та Захід розв'язали війну, а РФ напала на Україну, "щоб її зупинити"

Путін знову набрехав, що це Київ розв'язав війну, а РФ напала на Україну, "щоб її зупинити". Про це він сказав у ході свого звернення до Федеральних зборів РФ.

За словами російського диктатора, "Донбас боровся і не здавався під обстрілами і неприхованою ненавистю київського режиму, чекав і вірив, що Росія прийде на допомогу". "Ми намагалися вирішити конфлікт мирними методами, але за нашою спиною готувався зовсім інший сценарій. Мінські угоди обернулися підробкою, Захід просто тягнув час і готувався до війни. Вони грали, як кажуть у відомих колах, крапленими картами", - повторив путін звичні фейки.

Президент країни-агресора вкотре безпідставно заявив, що на лютий 2022 року Україна планувала "чергову каральну акцію проти Донбасу".

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті