Путін знову збрехав, що це Київ та Захід розв'язали війну, а РФ напала на Україну, "щоб її зупинити"

Путін знову набрехав, що це Київ розв'язав війну, а РФ напала на Україну, "щоб її зупинити". Про це він сказав у ході свого звернення до Федеральних зборів РФ.

За словами російського диктатора, "Донбас боровся і не здавався під обстрілами і неприхованою ненавистю київського режиму, чекав і вірив, що Росія прийде на допомогу". "Ми намагалися вирішити конфлікт мирними методами, але за нашою спиною готувався зовсім інший сценарій. Мінські угоди обернулися підробкою, Захід просто тягнув час і готувався до війни. Вони грали, як кажуть у відомих колах, крапленими картами", - повторив путін звичні фейки.

Президент країни-агресора вкотре безпідставно заявив, що на лютий 2022 року Україна планувала "чергову каральну акцію проти Донбасу".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті