Російський опозиціонер Невзоров запропонував повісити путіна на головній ялинці росії

Російський опозиціонер Олександр Невзоров запропонував повісити путіна на головній ялинці росії. Про це Невзоров написав у своєму Телеграм-каналі, коментуючи заклик російського письменника-шовініста Захара Прилєпіна прикрашати новорічні ялинки рашистськими символами z та v.

"Немає нічого нового у реченні прикрасити новорічні ялинки символами війни. Дикуни Полінезії та Африки досі вішають на дерева відрізані кінцівки та органи ворогів, зброю та просочені власною кров'ю бинти. Але в нашому випадку все могло б бути набагато цікавішим. Ідею прилєпіна слід визнати хорошою. З одним застереженням. Всі ці z і v - це все ж таки другорядні, молодші символи ідіотичної війни. Їх можна повісити на ялинки, але це - напівзаходи. Головним символом був, є і буде кремлівський диктатор. Якщо прикрасити головну ялинку країни президентом, то Новий рік вперше стане справжнім святом не лише для росії, а й для всього світу", - написав Невзоров.

Як повідомлялося, Франція розпочала роботу зі створення спецтрибуналу для Росії.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті