Російський опозиціонер Невзоров запропонував повісити путіна на головній ялинці росії

Російський опозиціонер Олександр Невзоров запропонував повісити путіна на головній ялинці росії. Про це Невзоров написав у своєму Телеграм-каналі, коментуючи заклик російського письменника-шовініста Захара Прилєпіна прикрашати новорічні ялинки рашистськими символами z та v.

"Немає нічого нового у реченні прикрасити новорічні ялинки символами війни. Дикуни Полінезії та Африки досі вішають на дерева відрізані кінцівки та органи ворогів, зброю та просочені власною кров'ю бинти. Але в нашому випадку все могло б бути набагато цікавішим. Ідею прилєпіна слід визнати хорошою. З одним застереженням. Всі ці z і v - це все ж таки другорядні, молодші символи ідіотичної війни. Їх можна повісити на ялинки, але це - напівзаходи. Головним символом був, є і буде кремлівський диктатор. Якщо прикрасити головну ялинку країни президентом, то Новий рік вперше стане справжнім святом не лише для росії, а й для всього світу", - написав Невзоров.

Як повідомлялося, Франція розпочала роботу зі створення спецтрибуналу для Росії.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті