Путін за участь у війні проти України помилував ще одного серійного вбивцю-людожера

Убивця і людожер із Сахаліну Денис Горін отримав від російського диктатора путіна помилування за участь у війні проти України. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Горін вирушив на фронт із колонії в листопаді минулого року, а зараз перебуває у себе на малій батьківщині, розповів сайту "Сибирь.Реалии" його сусід. "Він у Южно-Сахалінську, в госпіталі, середньої тяжкості поранення. Вважай, на волі, помилуваний, півстроку як із куща. Але, думаю, ненадовго він на волі. Рідні його жертв усе пам'ятають", - сказав сусід Горіна Дмитро.

Уперше Горіна було засуджено 2003 року за вбивство і знущання над тілом убитого. Тоді його засудили на 10 років суворого режиму, але за "зразкову поведінку" він вийшов із колонії за УДЗ 2010 року.

У червні 2011 року брати Денис і Євген Горіни жорстоко побили людину. Поки потерпілий був без свідомості, брат Дениса добив його ножем. У січні 2012 року брати зарізали ще одну людину. Влітку того ж року правоохоронні органи розкрили щонайменше четверте вбивство, вчинене Денисом. Воно відносилося до листопада 2010 року.

Тоді, згідно з версією слідства, Горін спочатку вбив людину, а потім зрізав із ніг трупа м'ясо, промив його, поклав у холодильник, а пізніше з'їв. Суд засудив Горіна до 22 років виправної колонії особливого режиму.

Після початку війни з Україною в росії на свободу регулярно випускають убивць, ґвалтівників і засуджених за інші тяжкі злочини. Помилування особисто підписує путін.

Нещодавно стало відомо, що путін помилував засудженого у справі про ритуальні вбивства жителя Ярославля Миколу Оголобяка. Він також пішов воювати проти України і служив півроку в загоні "Шторм Z". Після поранення він був помилуваний і залишився інвалідом.

Раніше був опублікований список ТОП-вбивць, яких через участь у "СВО" помилував путін.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті