Путін за участь у війні проти України помилував ще одного серійного вбивцю-людожера

Убивця і людожер із Сахаліну Денис Горін отримав від російського диктатора путіна помилування за участь у війні проти України. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Горін вирушив на фронт із колонії в листопаді минулого року, а зараз перебуває у себе на малій батьківщині, розповів сайту "Сибирь.Реалии" його сусід. "Він у Южно-Сахалінську, в госпіталі, середньої тяжкості поранення. Вважай, на волі, помилуваний, півстроку як із куща. Але, думаю, ненадовго він на волі. Рідні його жертв усе пам'ятають", - сказав сусід Горіна Дмитро.

Уперше Горіна було засуджено 2003 року за вбивство і знущання над тілом убитого. Тоді його засудили на 10 років суворого режиму, але за "зразкову поведінку" він вийшов із колонії за УДЗ 2010 року.

У червні 2011 року брати Денис і Євген Горіни жорстоко побили людину. Поки потерпілий був без свідомості, брат Дениса добив його ножем. У січні 2012 року брати зарізали ще одну людину. Влітку того ж року правоохоронні органи розкрили щонайменше четверте вбивство, вчинене Денисом. Воно відносилося до листопада 2010 року.

Тоді, згідно з версією слідства, Горін спочатку вбив людину, а потім зрізав із ніг трупа м'ясо, промив його, поклав у холодильник, а пізніше з'їв. Суд засудив Горіна до 22 років виправної колонії особливого режиму.

Після початку війни з Україною в росії на свободу регулярно випускають убивць, ґвалтівників і засуджених за інші тяжкі злочини. Помилування особисто підписує путін.

Нещодавно стало відомо, що путін помилував засудженого у справі про ритуальні вбивства жителя Ярославля Миколу Оголобяка. Він також пішов воювати проти України і служив півроку в загоні "Шторм Z". Після поранення він був помилуваний і залишився інвалідом.

Раніше був опублікований список ТОП-вбивць, яких через участь у "СВО" помилував путін.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті