Путін вшанував пам'ять зеків, знищених на війні проти України, і заявив про спокуту їхньої провини

Путін вшанував пам'ять зеків, знищених на війні проти України, і заявив про спокуту їхньої провиниРосійський диктатор путін заявив, що засуджені, які вирушили на війну та ліквідовані в Україні, повністю викупили свою провину за скоєні злочини, пише The Moscow Time.

Зазначається, що путін вперше порушив цю тему на зустрічі з військовослужбовцями, які "відзначилися" в бою біля селища Урожайне Донецької області. Путін заговорив про їхніх загиблих товаришів по службі, завербованих у війська в місцях позбавлення волі.

"Хочу сказати, що ми всі люди, кожен може припуститися якихось помилок, вони колись їх робили, але вони віддали життя за батьківщину, і вони викупили свою провину повною мірою", - сказав путін.

Диктатор також пообіцяв надати допомогу їхнім близьким і запропонував вшанувати пам'ять загиблих зеків хвилиною мовчання.

Як повідомлялося, путін доручив екс-начальнику штабу "Вагнера" Трошеву формувати "добровольчі підрозділи".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті