Путін призначив "суддів" в український Краматорськ і в "суди" "ДНР"

Російський диктатор путін видав "указ", яким призначив на шестирічний термін суддів в окупованих регіонах України, а також в підконтрольний Україні Краматорськ. Про це повідомляють російські ЗМІ 27 вересня. 

Згідно з "документом", заступником "голови" так званого "верховного суду ДНР" став Вадим Васляєв. "Головою" Краматорського міського суду - Аеромаа Кочньова. "Головою" Центрально-міського районного суду Макіївки - Людмила Стратейчук. Крім того, "суддею" Донецького "гарнізонного військового суду" став Андрій Ігнатов, заступником "голови" - В'ячеслав Мигда. 

"Суддями" так званого "верховного суду ДНР" призначено Ольгу Барсукову, Анастасію Батракову, Олесю Дементьєву, Олександра Єльчанінова, Тетяну Запорожець, Оксану Зарицьку, Володимира Плюхіна, Віталія Сиротіна, Тетяну Стрельцову та Юрія Храпіна. "арбітражного суду республіки" - Юлія Рикова та Наталія Шереметьєва. 

Також згідно з "указом" призначено "суддів" районних "судів"

Як повідомлялося, у "ДНР" розглянули кандидатури на посаду "глави республіки", запропоновані путіним. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті