Путін призначив "суддів" в український Краматорськ і в "суди" "ДНР"

Російський диктатор путін видав "указ", яким призначив на шестирічний термін суддів в окупованих регіонах України, а також в підконтрольний Україні Краматорськ. Про це повідомляють російські ЗМІ 27 вересня. 

Згідно з "документом", заступником "голови" так званого "верховного суду ДНР" став Вадим Васляєв. "Головою" Краматорського міського суду - Аеромаа Кочньова. "Головою" Центрально-міського районного суду Макіївки - Людмила Стратейчук. Крім того, "суддею" Донецького "гарнізонного військового суду" став Андрій Ігнатов, заступником "голови" - В'ячеслав Мигда. 

"Суддями" так званого "верховного суду ДНР" призначено Ольгу Барсукову, Анастасію Батракову, Олесю Дементьєву, Олександра Єльчанінова, Тетяну Запорожець, Оксану Зарицьку, Володимира Плюхіна, Віталія Сиротіна, Тетяну Стрельцову та Юрія Храпіна. "арбітражного суду республіки" - Юлія Рикова та Наталія Шереметьєва. 

Також згідно з "указом" призначено "суддів" районних "судів"

Як повідомлялося, у "ДНР" розглянули кандидатури на посаду "глави республіки", запропоновані путіним. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті