Путін провів тренування сил ядерного стримування

У росії під керівництвом диктатора путіна проведено "тренування силами і засобами наземної, морської та авіаційної складових сил ядерного стримування". Про це 25 жовтня повідомляють росЗМІ.

Під час тренування відбулися пуски балістичних і крилатих ракет. З космодрому в Плесецьку по полігону "Кура" на Камчатці запустили міжконтинентальну балістичну ракету "Ярс", а з Баренцового моря з атомного підводного човна "Тула" було запущено балістичну ракету "Синява". Крім того, пуски ракет виконали літаки дальньої авіації Ту-95МС, - пише ВВС/Російська служба.

Видання зазначило, що під час війни проти України з російського боку часто звучала ядерна риторика. А навчання сил стратегічного стримування путін проводив і до вторгнення в Україну. 19 лютого 2022 року, тобто за кілька днів до війни, глави Росії та Білорусі спостерігали за пуском балістичних ракет із ситуаційного центру в Кремлі.

Крім того, 26 жовтня 2022 року, тобто рівно рік тому, також "під керівництвом" Путіна проходило тренування з нанесення ядерного удару у відповідь на ядерний удар противника. Міністр оборони Сергій Шойгу говорив тоді, що відпрацьовуються "завдання завдання нанесення масованого ядерного удару стратегічними наступальними силами у відповідь на ядерний удар противника".

Зараз Шойгу дослівно повторив це формулювання.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті