Путін не підтримує ідею Макрона про перемир’я під час Олімпіади

Російський диктатор Путін натякнув, що РФ не прийме ідею про «олімпійське перемир’я», яку запропонував президент Франції Еммануель Макрон, - пише NV.

На пресконференції в Китаї 17 травня диктатор заявив, що вважає «дуже правильними» олімпійські принципи, зокрема «олімпійське перемир’я». При цьому Путін звинуватив «спортивних чиновників» у порушенні принципів Олімпіади й сказав, що вони політизують спорт.

Також Путін поскаржився на те, що російських спортсменів не допустили до Олімпійських ігор із прапором і національним гімном РФ, тоді як від Москви хочуть виконання «правил, які Захід їй диктує».

«Хіба це відповідає якимось елементарним нормам справедливості? Нічого подібного немає. Самі порушують, а від нас вимагають виконання. Дорогі друзі, так ми далеко не заїдемо. Так ніхто і ніколи з таких питань не домовлявся», — підсумував диктатор.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті