Путін не підтримує ідею Макрона про перемир’я під час Олімпіади

Російський диктатор Путін натякнув, що РФ не прийме ідею про «олімпійське перемир’я», яку запропонував президент Франції Еммануель Макрон, - пише NV.

На пресконференції в Китаї 17 травня диктатор заявив, що вважає «дуже правильними» олімпійські принципи, зокрема «олімпійське перемир’я». При цьому Путін звинуватив «спортивних чиновників» у порушенні принципів Олімпіади й сказав, що вони політизують спорт.

Також Путін поскаржився на те, що російських спортсменів не допустили до Олімпійських ігор із прапором і національним гімном РФ, тоді як від Москви хочуть виконання «правил, які Захід їй диктує».

«Хіба це відповідає якимось елементарним нормам справедливості? Нічого подібного немає. Самі порушують, а від нас вимагають виконання. Дорогі друзі, так ми далеко не заїдемо. Так ніхто і ніколи з таких питань не домовлявся», — підсумував диктатор.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті