Путін на тлі боїв у Бєлгородській області заявив, що РФ "намагається зупинити" війну, яка триває вже 9 років

Російський диктатор путін заявив, що росія з "допомогою СВО" намагається зупинити "війну проти нашого народу", яка дев'ять років велася "за кордоном" у Донбасі. Про це 23 травня він заявив під час вручення державних нагород.

"Протягом 9 років Донбас відбиває напад на людей, які там проживають. 9 років противник веде війну проти нашого народу. Нам кажуть, що росія почала війну. Ні, росія за допомогою СВО намагається припинити цю війну проти нашого народу, який через історичну несправедливість опинився за межами нашої Батьківщини", - заявив диктатор.

Також путін розповів, що зараз у РФ відбувається потужна консолідація і "загострення національного почуття". Причому такі заяви російський лідер робить на тлі бойових дій, які в ці дні розгортаються вже на території росії.

"Сьогодні - особливий момент нашої потужної консолідації, загострення нашого національного почуття, бажання зміцнити основи нашої духовності, створити умови у сфері економіки, виробництва, виховання наших молодих людей, щоб забезпечити безумовне майбутнє нашої країни", - додав путін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Кремлі "глибоко стурбовані" боями в Бєлгородській області, але Радбез через це збирати не будуть.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті