Путін на тлі боїв у Бєлгородській області заявив, що РФ "намагається зупинити" війну, яка триває вже 9 років

Російський диктатор путін заявив, що росія з "допомогою СВО" намагається зупинити "війну проти нашого народу", яка дев'ять років велася "за кордоном" у Донбасі. Про це 23 травня він заявив під час вручення державних нагород.

"Протягом 9 років Донбас відбиває напад на людей, які там проживають. 9 років противник веде війну проти нашого народу. Нам кажуть, що росія почала війну. Ні, росія за допомогою СВО намагається припинити цю війну проти нашого народу, який через історичну несправедливість опинився за межами нашої Батьківщини", - заявив диктатор.

Також путін розповів, що зараз у РФ відбувається потужна консолідація і "загострення національного почуття". Причому такі заяви російський лідер робить на тлі бойових дій, які в ці дні розгортаються вже на території росії.

"Сьогодні - особливий момент нашої потужної консолідації, загострення нашого національного почуття, бажання зміцнити основи нашої духовності, створити умови у сфері економіки, виробництва, виховання наших молодих людей, щоб забезпечити безумовне майбутнє нашої країни", - додав путін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Кремлі "глибоко стурбовані" боями в Бєлгородській області, але Радбез через це збирати не будуть.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті