Пушилін дав "екс-меру" Донецька Мартинову нову сферу діяльності для реалізації принципу "красти з надлишків"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін знайшов своєму раднику Ігорю Мартинову нове призначення. Про це йдеться в "указі глави ДНР" 30 листопада.

Тепер Мартинов відповідатиме за сферу забезпечення взаємодії з "урядом ДНР" та місцевими "адміністраціями ДНР", а також за сферу житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, що до початку "російської весни" Мартинов був директором парку культури та відпочинку ім. Щербакова. У жовтні 2014 року його було призначено окупаційною владою новим "мером" Донецька. При цьому Мартинов не приховував свого принципу "красти з надлишків".
У жовтні 2016 року ватажок "ДНР" Олександр Захарченко (був убитий влітку 2018 року - ред.) звільнив Ігоря Мартинова з "посади" "глави адміністрації" Донецька та призначив його "заступником голови" власної "адміністрації" щодо "питань соціальної політики".
У травні 2019 року Пушилін звільнив Мартинова з "посади" заступника голови "уряду" та призначив його своїм радником.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті