Прикордонники затримали "ввічливого" ухилянта, який пропонував хабар за виїзд

Прикордонники затримали ухилянта, який після невдалої спроби покинути територію України, запропонував хабар. Про це повідомляє у Телеграм Державна прикордонна служба України.

"Очі бояться, а руки дають. Ставка "ввічливого" хабародавця у 1500 євро не спрацювала", - заявили прикордонники.

В службі пояснили, що у пункті пропуску "Устилуг" під час прикордонного контролю громадянина, який ніби-то здійснює міжнародні вантажні перевезення, було встановлено, що він не має документів, які підтверджують мету його поїздки за кордон.

Зрозумівши, що на цьому подорож завершена, чоловік, аби все ж таки виїхати до Польщі, запропонував прикордоннику 1500 євро хабаря. Від неправомірної вигоди інспектор відмовився, а про кримінальне правопорушення поінформовано Нацполіцію", - зауважили прикордонники.

Як повідомлялося,  ДПСУ затримала 8 втікачів на кордоні зі Словаччиною. 

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті