ДПСУ затримала 8 втікачів на кордоні зі Словаччиною

Співробітники Держприкордонслужби України затримали вісім чоловіків разом з "провідником", які намагались незаконно перетнути українсько-словацький кордон. Про це повідомляє канал ДПСУ у Телеграм 3 грудня.

"Прикордонники Чопського загону затримали 8 чоловіків, серед яких був і організатор переправної схеми. Той саме вів "мандрівників" до українсько-словацького кордону", - зазначили у ДПСУ.

Затриманих доправили у прикордонний підрозділ з метою з’ясування обставин правопорушення.

Як повідомлялось раніше, прикордонники затримали на Закарпатті жінку та її сина, які незаконно переправляли людей за кордон.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті