ДПСУ затримала 8 втікачів на кордоні зі Словаччиною

Співробітники Держприкордонслужби України затримали вісім чоловіків разом з "провідником", які намагались незаконно перетнути українсько-словацький кордон. Про це повідомляє канал ДПСУ у Телеграм 3 грудня.

"Прикордонники Чопського загону затримали 8 чоловіків, серед яких був і організатор переправної схеми. Той саме вів "мандрівників" до українсько-словацького кордону", - зазначили у ДПСУ.

Затриманих доправили у прикордонний підрозділ з метою з’ясування обставин правопорушення.

Як повідомлялось раніше, прикордонники затримали на Закарпатті жінку та її сина, які незаконно переправляли людей за кордон.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті