Прикордонники на Харківському напрямку дроном-камікадзе знищили черговий російський комплекс "Муром-М"

Прикордонна аеророзвідка на Харківському напрямку дроном-камікадзе знищила четвертий за місяць російський комплекс дальнього візуального спостереження «Муром-М».

"Місію спостереження ворожого «Муром-М» завершили прикордонники. Харківський напрямок. Прикордонна аеророзвідка виявила – бійці «Сталевого кордону» дроном-камікадзе знищили. І це вже четвертий комплекс дальнього візуального спостереження «Муром-М» на рахунку наших воїнів цього місяця", - пише пресслужба ДПСУ.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті