Пригожин визнав, що ЗСУ утримують позиції на південному заході Бахмута

Хазяїн російської ПВК "Вагнер" Євген Пригожин підтвердив, що сили ЗСУ перебувають на південно-західній околиці Бахмута в "районі садів". Так він відповів на запитання своєї прес-служби, яка розмістила цей запис у телеграм-каналі 4 червня.

Раніше він заявляв, що "вагнерівці" повністю захопили Бахмут. 

"Так, на жаль, така інформація є, що з якоїсь причини підрозділи, які повинні були перебувати в садах, у яких ми щодня зазнавали втрат, але утримували цю територію... Але на сьогоднішній день є інформація, що там уже виставлено пости ЗСУ. А якщо це так, то чекайте наступних кроків", - сказав Пригожин.

Як повідомлялося, заступник міністра оборони Ганна Маляр заявила, що найманці російської приватної військової компанії "Вагнер" ще повністю не вийшли з Бахмута, вони проводять інструктаж для новоприбулих військових РФ.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті