Проросійський блогер повідомляє про арешт "за великі втрати" групи російських генералів 

Групу російських генералів відправлено під арешт за невиправдані втрати у війні проти України. Про це повідомляє проросійський блогер Юрій Євич у себе в Телеграм. 

Затятий прихильник "русского мира", уродженець Горлівки пише: "Хороші новини з фронту. Буквально вчора (у п'ятницю - "ОстроВ") кількох мерзотників, виродків, підорасів, які через недогляд Божий стали генералами, нарешті заарештували за великі втрати. Відвезли в Лефортово. Будемо всі молитися, щоб ці виродки отримали по заслуга".

"Сподіваємося на найжорстокіше правосуддя щодо всіх, хто допускає такі невиправдані втрати", - не називає він імен нібито заарештованих генералів ЗС РФ. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті