Проросійський блогер повідомляє про арешт "за великі втрати" групи російських генералів 

Групу російських генералів відправлено під арешт за невиправдані втрати у війні проти України. Про це повідомляє проросійський блогер Юрій Євич у себе в Телеграм. 

Затятий прихильник "русского мира", уродженець Горлівки пише: "Хороші новини з фронту. Буквально вчора (у п'ятницю - "ОстроВ") кількох мерзотників, виродків, підорасів, які через недогляд Божий стали генералами, нарешті заарештували за великі втрати. Відвезли в Лефортово. Будемо всі молитися, щоб ці виродки отримали по заслуга".

"Сподіваємося на найжорстокіше правосуддя щодо всіх, хто допускає такі невиправдані втрати", - не називає він імен нібито заарештованих генералів ЗС РФ. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті