Пропагандисти РФ пишуть, що ліквідація "мобиків" у Макіївці сталася через "масове користування мобільниками" (ВІДЕО)

Російські так звані "військори" поширили інформацію, що причиною влучення в окупованій Макіївці стало "використання військовослужбовцями мобільних телефонів, що прибули з російськими картками". Про це пишуть пропагандистські паблики 2 січня.

"Противник, використовуючи розвідувальний комплекс "ECHELON", встановив активність стільникового зв'язку та їхнє розташування", – сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, російське міністерство оборони підтвердило інформацію про знищення пункту дислокації військових РФ в окупованій Макіївці на Донеччині.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті